Święto Dziękczynienia w Regent College.

Thanksgiving Day at Regent College.

Święto Dziękczynienia dla klas I- III i wrażenia dzieci na widok płonącego indyka.

Anglosaskie Święto Dziękczynienia stało się tradycją szkoły. W ostatni czwartek miesiąca listopada uczniowie Regenta spotkali się przy wspólnym stole, aby spożyć tradycyjnego pieczonego indyka. Były także ciasta oraz sałatki zrobione przez uczniów i Panie z Lovely Kitchen. Wspólne biesiadowanie zostało poprzedzone modlitwą dziękczynną za cały poprzedni rok.

W tym roku spotkanie zostało podzielone na cztery tury. Pierwsi zasiedli do stołu uczniowie liceum, następnie najmłodsi z klas pierwszych, które okazały najwięcej emocji. Klasy piąta i szósta jadły wspólnie o godzinie 13-tej a zakończyły klasy siódma i ósma. Indyki były przepyszne!!! Celebrating the American Thanksgiving Day has become our school’s tradition by now. On the last Thursday of November, Regent College students sat at the table to have a traditional roast turkey together. What was also served were the salads and cake prepared by the students and the ladies from Lovely Kitchen. Before the feast the students said the prayer and thanked for the whole year. 

This year the celebration was divided into four parts. High school students were the first to seat at the table, then the youngest students from first gades who also showed greatest emotions. The fifth and sixth grades ate together at 1pm. The last to celebrate were students from grades seven and eight. Turkey was delicious!!! 

Najnowsze wiadomości z Regent College.