Obóz narciarski w Szczawnicy 2020.

W dniach 26.01 – 1.02.2020 r. Regent College organizuje obóz narciarski w Szczawnicy.

Szczawnica i jej okolice to jedno z najpiękniejszych zakątków na mapie Polski. To miejsce kultywowania dawnych tradycji i fascynujących przygód, doskonałe do wypoczynku dzieci i młodzieży oraz uprawiania narciarstwa i innych sportów zimowych. Na terenie miasta znajduje się wyciąg narciarski krzesełkowy (czteroosobowy) na Palenicę, z której prowadzą trasy zjazdowe o różnym stopniu trudności, od polanek dla początkujących na stokach Szafranówki, wraz z trzema wyciągami orczykowymi, poprzez rynnę snowboardową, aż po trasę dla zaawansowanych narciarzy Palenica I /posiada homologacją FIS, na której rozgrywane są zawody alpejskie/ oraz nową tzw. „ trasę rodzinną”. Wszystkie trasy są sztucznie śnieżone i oświetlone po zapadnięciu zmroku.

Trasu narciarskie w Szczawnicy.

Zapraszamy do wzięcia udziału w obozie wszystkich uczniów, ich rodzeństwo czy przyjaciół w wieku od 10 lat.

Program obozu:

• 26.01.2020 r. – przejazd autokarem na trasie Elbląg – Szczawnica i zakwaterowanie w domu wypoczynkowym Czarda” w Szczawnicy,
  • 27.01.2020 r. – jeździmy na nartach lub snowboardzie lub uczymy się jeździć, a wieczorem dyskoteka w ośrodku,
  • 28.01.2020 r. – jeździmy na nartach lub snowboardzie a wieczorem ognisko z kiełbaskami,
  • 29.01.2020 r. – jeździmy na nartach lub snowboardzie oraz idziemy do parku wodnego w hotelu Solar SPA,
  • 30.01.2020 r. – jeździmy na nartach lub snowboardzie,
  • 31.01.2020 r. – jeździmy na nartach lub snowboardzie, a wieczorem dyskoteka w ośrodku.
  • 1.02.2020 r. – wykwaterowanie i przejazd na trasie Szczawnica – Elbląg.

Zakwaterowanie

Pensjonat Czarda.

Pensjonat „Czarda” z pokojami 3, 4 lub 5 osobowymi  z łazienkami i TV. Do dyspozycji stołówka i świetlica.

Wyżywienie:

Dwa posiłki dziennie: śniadanie i obiadokolacja.

Koszt:

Minimalna ilość uczestników obozu: 20 osób.

Cena dla grupy od 20 do 30 osób: 1500 zł.

Cena dla grupy od 30 do 40 osób: 1400 zł.

Cena dla grupy od 40 do 50 osób: 1300 zł.

W cenę obozu wliczony jest:

• przejazd autokarem na trasie Elbląg – Szczawnica – Elbląg
  • nauka i doskonalenie jazdy na nartach i snowboardzie przez wykwalifikowanych instruktorów,
  • zakwaterowanie w pensjonacie „Czarda” w pokojach 3, 4 lub 5 osobowych,
  • wyżywienie: śniadanie i obiadokolacje,
  • 5-dniowy Skipass,
  • ubezpieczenie OC i NNW,
  • wieczorne ognisko z kiełbaskami.

W cenę obozu nie wliczony jest:

• dla uczestników, którzy nie posiadają własnego sprzętu wypożyczenie nart lub deski: 150 zł za 5 dni,
  • wyjście na basen w hotelu Solar SPA– 16 zł.

Osoby zdecydowane prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 400 zł do dnia 8.11.2019 r. na konto szkoły – Rada Rodziców:

Bank Santander 02 1090 2617 0000 0001 3615 1658

Opiekunowie:

• kierownik obozu – Mariusz Krajewski – mariusz.krajewski@regent.edu.pl
  • opiekun – Jacek Cybulski – jacek.cybulski@regent.edu.pl

Instruktorzy narciarstwa:

• Janusz Sulkowski
  • Mariusz Przebieg

Formularz zgłoszeniowy na obóz narciarski – Szczawnica 2020

Zgłoszenie na obóz prosimy dokonać do dnia 8.11.2019 r. W przypadku większej ilości chętnych niż miejsc, decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Dodatkowe informacje o obozie można uzyskać u Pana Jacka Cybulskiego lub w sekretariacie szkoły.

ZAPRASZAMY!!!