Rozpoczęcie roku szkolnego

Beginning of the school year

Wakacje dobiegają końca, a nowy rok szkolny czai się już za rogiem. Przez całe wakacje w szkole trwały przygotowania wszelakie – związane z programem nauczania, przygotowaniem kadry i budynku. Oprócz nowych kolegów i koleżanek zauważycie na pewno niejedną zmianę…

Wszystkich uczniów szkoły podstawowej i liceum Regent College International Schools zapraszamy serdecznie na rozpoczęcie nowego roku szkolnego, które odbędzie się 2 września o godzinie 1200 w sali kina Światowid (plac Kazimierza Jagiellończyka 1).    There is only a couple of days of holidays left and the new school year is just around the corner. Over the Summer we have been working hard on our curriculum preparations, teacher’s training and building upgrades. Apart from now friends and teachers you will notice quite a lot of changes…

All our primary and high school students are warmly invited to the Regent College International Schools beginning of the school year ceremony on the 2nd of September at 1200 in the Światowid cinema (plac Kazimierza Jagiellończyka 1 in Elbląg).