Kajakarskie potyczki w Nadbrzeżu

Korzystając z kilku dni wolnego i słonecznej aury, w ostatni weekend maja, młodzież z klasy 8 udała się na biwak do Stanicy Wodnej w Nadbrzeżu. Po zainstalowaniu się na terenie stanicy odbyło się pierwsze zejście na wodę. Emocji i śmiechu było dużo, tym bardziej, że większość uczestników była po raz pierwszy na kajakach! Dzień zakończył się tradycyjnym ogniskiem na Zalewem.

W sobotę odbył się spływ do Jagodna. Trasa liczyła około 10 km, a czas przepłynięcia to 2 godz. i 40 min. W drodze powrotnej kajakarze zmagali się z wiatrem i falami. Woda wlewała się przez burtę! Wszyscy dawali z siebie resztki sił i umiejętności, tak więc wszyscy dopłynęli szczęśliwie, mokrzy, ale uśmiechnięci! Wieczorem odbyło się ognisko przy pięknym zachodzie słońca. Innymi atrakcjami był rajd pieszy do Suchacza i strzelanie z broni pneumatycznej.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszej galerii. Kliknij w zdjęcie poniżej i przejdź do galerii ze zdjęciami z obozu.

IMG_6699