Pierwszy dzień wiosny

First Day of Spring


W pierwszy dzień wiosny dopisała słoneczna pogoda i nasz tradycyjny grill.

Dzisiaj, 21 marca, w naszej szkole wszyscy spędziliśmy czas na spacerach, zabawach oraz grillowaniu. Słoneczny dzień nastroił nas pozytywnie a pierwsza w tym roku pyszna kiełbaska z grilla, z dokładką, wywołała nie jeden uśmiech! Pan Jacek z Paniami z naszego Lovely Kitchen przygotowali wspaniałe przysmaki na naszego szkolnego grilla. Dzieciaki z klasy I i II pod opieką wychowawczyń zrobiły tradycyjną Marzannę z prawdziwego siana! Starsze klasy poszły szukać wiosny na Dolince! Pozostali, trwali na stanowisku grillowym i łapczywie pałaszowali pierwsze wiosenne kiełbaski! Szkoda, że taki dzień jest jeden w roku!

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich zdjęć w galerii poniżej.Sunny weather and a traditional barbecue on the first day of spring.

Today (March 21st) we welcomed spring at our school! We spent this day playing and barbecuing. The sun put us in good moods and this year first delicious grilled sausage caused many smiles on children’s faces.  Mr Jacek and his friends from our Lovely Kitchen prepared wonderful delicacies for our school barbecue. Kids from grades 1st and 2nd prepared a traditional Marzanna which was made of real hay! The other children went to a park in the serach of spring! It is a pity that such a day is just once a year!

We invite you to view all the pictures in the gallery below.


Kliknij na zdjęcie poniżej, aby zobaczyć wszystkie zdjęcia.

P1010450
Pierwszy dzień wiosny / First Day of Spring – Click photo